GFI LPG Sakarya Servisi

Yeşilyurt Otogaz

GFI otogaz Sistemleri diğer otogaz sistem modellerinde yer almayan birçok özelliği yeni tasarımı ve güçlü duruşuyla tüm sektörde göstermektedir. Valeo ECU ve Manifolda gömülü enjektör yapısı ile Likit petrol gazı araçlarda adeta benzin performansı seviyesinde bir güç elde edilmesini sağlar.gfi_1

Geleceğin LPG Teknolojisi BRC’de Hayat Buldu!
GFI Likit petrol gazı Sistemleri, alternatif teknolojiler kullanarak en uygun maliyetlerle sürücülere büyük kolaylıklar sağlayan bir Otogaz teknoloji sistemidir. Tüm araçların dönüşümünde yüksek performans ve kaliteden asla ödün verilmeden hayata geçirilen bu teknoloji otogaz sistemlerinin geleceği konumunda yer almaktadır.

Tüm bu özellikler GFI otogaz Sistemlerinin uzun yılların vermiş olduğu tecrübesini ve kalitesini en doğru şekilde yansıtmaktadır. Ayrıca ECU ve enjektör uyumu ile tüm araç modellerinde üstün bir performans sağlanmış olur. Kusursuz performans ve ekonomik GFI Likit petrol gazı Sistemleri, ekonomik fiyatları ve gelişmiş Otogaz teknolojisiyle tüm araçların otogaz dönüşümlerinde yüksek maliyetli Likit petrol gazı kitlerine olan bağlılığı da ortadan kaldırmaktadır.

Başarılı yürütülen Ar-Ge çalışamaları sayesinde tüm ülkelerde otogaz sisteminin vazgeçilmezleri arasındadır. Yeni nesil Likit petrol gazı teknolojilerinin en tepesinde yer alan bu sistem, Türkiye’nin en iyi Otogaz markası BRC tarafından başarıyla üretilmektedir.