BRC Sakarya Servisi

Yeşilyurt Otogaz

BRC, 60’lı yılların sonunda Cherasco’da yerel bir gaz ekipmanları satıcısı olarak Romano Bagetti tarafından kuruldu.6a41dbrc_man_06_small Bagetti, 70’li yılların sonlarında, yeri doldurulamaz ve bulunması zor olan Polyvanne üretimine atılmaya karar verdi. Daha sonra, 1977’de Cherasco’da kurulan küçük bir atölye olan M.T.M’in sahipleri Costamagna kardeşler ile imzalanan anlaşma ile BRC markası resmen doğmuş oldu.

Üretim, diğer parçalarla genişledi ve pazar payları büyüdü. 1980’de, LPG ve CNG yelpazesindeki tüm çeşitler üretilmeye başladı. BRC, 1991’de karbürasyon kontrollü elektronik sisteme geçti ve 1 yıl sonra, 1992’de Costamagna kardeşler, BRC’yi tamamen bünyelerine katarak M.T.M-BRC Gaz Ekipmanları’nı kurmuş oldular.

Günümüzde, 50.000 m2 kapalı, 11 farklı üretim alanı ve 1500 çalışanı ile dünyanın en büyük LPG ve CNG kit üretim markası olma özelliğini elinde tutmaktadır.

70 ayrı ülkede temsil edilen BRC, kompresör, evsel durum aparatları ve DOEM üretimlerini de her geçen gün arttırmakta ve Dünya Devleri olarak nitelendirilen Chevrolet, Citroen, Ford, Great Wall, Honda, Kia, Mitsubishi, Peugeot, Piaggio, Subaru, Suzuki ve Volvo gibi markalarla da işbirliği yapmaktadır.

Tüm bunlara ek olarak BRC, Alternatif Yakıt Sistemi Yarışları’nı düzenlemekte ve 2011’den günümüze, pist şampiyonası ve ralli ile tüketiciye güvenli ve performanslı ürünler geliştirdiğini kanıtlamaktadır.

Yeşilyurt Otogaz, 2003’ten bu yana BRC’nin Sakarya Yetkili Bayisi olarak ileri teknoloji ve altyapı hizmetleri sağlamaktadır.

Motor Yağı Değişimi

Yeşilyurt Otogaz

castrol-logo-15a87bf0aa-seeklogo-comCastrol, otomobiliniz için tam sentetik, yarı sentetik ve mineral yağlar dâhil olmak üzere geniş bir motor yağı ürün grubu sunar. 100 yılı aşkın endüstri ve üstün teknoloji deneyimiyle yenilikçilik ve yüksek performanslı motor yağları konusunda uluslararası itibara sahip olan Castrol, dünyanın lider otomotiv üreticileri tarafından tercih edilen markadır.

Castrol, yaptığı Ar-Ge çalışmaları ve ileri teknolojisi ile otomobiliniz, motosikletiniz, kamyonunuz ve tekneniz için üstün sentetik ve mineral motor yağları ile uzman ürünler (özel yağlayıcılar) sağlar.

Castrol yağları yetkili değişim servis Yeşilyurt Otogaz’a gelin.


mobil-pegasus-logo-vectorMobil™, ilk benzinli otomobilden önceki dönemlerden bu yana makinelerin çalışmasını ve insanların ulaşımını
sağlamaktadır. Mobil yağları, Wright kardeşlerin ilk uçuşundan uzay istasyonunun kuruluşuna, ilk otomobillerden en yeni Grand Prix arabalarına kadar milyonlarca aracın performansının daima en üst düzeyde olmasını sağlamıştır.

İster Mobil 1™ ister Mobil Super™ kullanılsın, tüm Mobil™ motor yağları yağ endüstrisinin ve araç üreticilerinin en yeni standartlarını karşılamakta, hatta ötesine geçmektedir.

ATİKER Sakarya Servisi

Yeşilyurt Otogaz

1970  yılında Mehmet Ali Atiker tarafından çelik sacdan sondaj teçhiz boruları üretmek üzere kurulmuş küçük bir atiker-logoişletme iken zaman içerisinde gelişerek büyüyen Atiker Metal A.Ş. üretim konusunu önce oto LPG tankları üretimine kaydırmış daha sonra ülkemizde ve dünyada yaşanan teknolojik gelişmeleri ve piyasaların taleplerini göz önüne alarak LPG ve CNG yakıt sistemleri üretimine yönelmiştir.
Atiker Metal A.Ş.’nin mensubu olduğu Atiker Şirketler grubu bünyesinde Oto LPG/CNG yakıt sistemleri üretimi, tekstil, elektronik, ayakkabı, dış ticaret, pazarlama konularında faaliyet gösteren çok sayıda firma yer almaktadır.
Atiker Metal A.Ş., otogaz sistemleri üretim ve pazarlanmasında hızlı bir gelişim süreci yaşayarak bugün  bir dünya markası haline gelmiştir.
Atiker Metal A.Ş.’nin Konya’da yerleşik 55.000 m2 lik kapalı alana sahip tesislerinde 700 ü aşkın beyaz ve mavi yakalı çalışanı ile ürettiği yüksek kaliteli ürünler Türk ve dünya tüketicilerinin kullanımına sunulmaktadır. Teknolojinin en son yeniliklerinin kullanıldığı Atiker Metal A.Ş. üretim tesislerinde koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla üretilen ürünlerin %60’ı 5 kıtadaki 40’ı aşkın ülkeye ihraç edilmektedir.
Atiker Metal A.Ş., işletmeleri bünyesinde ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemi, ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemlerini  etkin biçimde uygulamaktadır. Atiker Metal A.Ş.’nin ürettiği LPG ve CNG otogaz dönüşüm sistemleri dünyanın çeşitli ülkelerden alınan çok sayıda kalite belgesine ve homologasyona sahiptir.
Türk Patent Enstitüsü, 2009 yılında ATİKER markasını “tanınmış marka” olarak kabul etmiş, bu karar doğrultusunda ATİKER markası Türkiye’nin de taraf olduğu Paris Sözleşmesi kapsamında anlaşmaya taraf olan 196 ülkede sadece tescil edildiği değil, tescil edilmediği tüm sınıflarda da  tescil şartı aranmaksızın koruma altına alınmıştır.
Atiker Metal A.Ş., son yıllardaki yeni ürün geliştirme, yeni teknoloji geliştirme, kapasite artırma çalışmalarının sonucunda üretim kapasitesini geometrik olarak büyütmüş, üretim teknolojisini tümüyle yenilemiştir. Bir dünya markası olmanın gereği olarak Atiker Metal A.Ş. üretim tesisleri bünyesinde yüksek kaliteli, düşük maliyetli üretim için gerekli teknolojik altyapı oluşturulmuştur. Atiker Metal A.Ş. Ar-Ge, tasarım ve üretim ekipleri “Çevre Dostu İleri Teknoloji Ürünleri” sloganıyla müşterilerine yüksek kaliteli ileri teknoloji ürünlerini makul fiyatlarla sunma çabasındadır.
Atiker Metal A.Ş., dünya piyasalarında süregelen rekabet yarışında hep önde olabilmek, değişen müşteri istek ve beklentilerini karşılayabilmek için Ar-Ge ve inovasyon faaliyetlerine özel önem atfetmiş, bu doğrultuda Selçuk Üniversitesi öğretim üyeleri ile işbirliği yapmak amacıyla Selçuk Üniversitesi Teknoloji geliştirme Bölgesinde (Konya Teknokent) bir Ar-Ge birimi oluşturmuştur. Atiker Metal A.Ş., Ar-Ge ve inovasyon faaliyetleri kapsamında ürün portföyünü sürekli geliştirmiş, mevcut ürünlerin kalite ve performansını piyasaların talepleri ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda sürekli geliştirmiş ve güncellemiş, ürettiği her bir parça ve bileşende imalat atıklarını azaltmış, ürün güvenilirliğini artırmak üzere potansiyel hata ve arızaları önleyici iyileştirmeleri gerçekleştirmiştir.
Atiker Metal A.Ş., müşterilerine ve insanlığa karşı sorumluluklarını bir gereği olarak ürün ve teknoloji geliştirme projelerinin yanında önemli sosyal sorumluluk projelerini de uygulamaya koymuştur.
Atiker Metal A.Ş.’nin yönetimi, tüm çalışanları, bayileri ve dünya üzerine yayılmış distribütörleri, temiz bir çevre ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için durmadan ve yılmadan çalışmaktadır.

GFI LPG Sakarya Servisi

Yeşilyurt Otogaz

GFI otogaz Sistemleri diğer otogaz sistem modellerinde yer almayan birçok özelliği yeni tasarımı ve güçlü duruşuyla tüm sektörde göstermektedir. Valeo ECU ve Manifolda gömülü enjektör yapısı ile Likit petrol gazı araçlarda adeta benzin performansı seviyesinde bir güç elde edilmesini sağlar.gfi_1

Geleceğin LPG Teknolojisi BRC’de Hayat Buldu!
GFI Likit petrol gazı Sistemleri, alternatif teknolojiler kullanarak en uygun maliyetlerle sürücülere büyük kolaylıklar sağlayan bir Otogaz teknoloji sistemidir. Tüm araçların dönüşümünde yüksek performans ve kaliteden asla ödün verilmeden hayata geçirilen bu teknoloji otogaz sistemlerinin geleceği konumunda yer almaktadır.

Tüm bu özellikler GFI otogaz Sistemlerinin uzun yılların vermiş olduğu tecrübesini ve kalitesini en doğru şekilde yansıtmaktadır. Ayrıca ECU ve enjektör uyumu ile tüm araç modellerinde üstün bir performans sağlanmış olur. Kusursuz performans ve ekonomik GFI Likit petrol gazı Sistemleri, ekonomik fiyatları ve gelişmiş Otogaz teknolojisiyle tüm araçların otogaz dönüşümlerinde yüksek maliyetli Likit petrol gazı kitlerine olan bağlılığı da ortadan kaldırmaktadır.

Başarılı yürütülen Ar-Ge çalışamaları sayesinde tüm ülkelerde otogaz sisteminin vazgeçilmezleri arasındadır. Yeni nesil Likit petrol gazı teknolojilerinin en tepesinde yer alan bu sistem, Türkiye’nin en iyi Otogaz markası BRC tarafından başarıyla üretilmektedir.

Egzoz Muayenesi

Yeşilyurt Otogaz

Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü
Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü trafikte seyreden motorlu kara taşıtlarından kaynaklanan Egzoz Gazı Emisyonları’nın kontrolüne dair hazırlanan yönetmelik gereğince yapılır.

Hizmet Muayene Kart
2016 Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm Fiyatı 44 TL 7.70 TL
2017 Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm Fiyatı